czasomierze

Nad czas stracony nic bardziej nie boli.

Zegarek dla żeglarza

Candino-diver C4263-A

Marka Candino postrzegana jest jako jedna z najbardziej klasycznych. Jednak klientów zainteresowanych czymś wyjątkowym zainteresuje zapewne zegarek przeznaczony do nurkowania. Zgodna z wszelkimi oficjalnymi kryteriami dotyczącymi wodoszczelności, zegarek ten ma klasę 30ATM (wodoszczelność do 300 metrów).  Zegarek przeznaczony jest ogólnie rzecz ujmując dla miłośników sportów wodnych. Wyposażony jest w mechaniczny bieg i automatyczne nakręcanie, a więc będzie działał tak długo jak długo jego posiadacz będzie w ruchu. Jest niemal niemożliwe aby zegarek ten zatrzymał się w trakcie nurkowania.  Dodatkowo, luminescencyjne wskaźniki tarczy oraz wskazówki zostały specjalnie powiększone aby umożliwić pewne odczytanie wskazań w każdych warunkach.

zegarek Candino-diver-C4263-A

Zastosowanie wyłącznie materiałów  najwyższej jakości pozwala spełnić wymagania niezbędne do utrzymania wysokiej niezawodności zegarka.  Szwajcarskie zegarki cieszą się na świecie opinią punktualnych i niezawodnych, takie też są zegarki marki Candino. Potwierdzeniem tego jest prestiżowy napis ‚SWISS MADE’, a nad utrzymaniem tej jakości czuwa 120 specjalistów firmy Candino.

Firma Candino jest jednym z głównych sponsorów projektu Planet Solar. Jeśli masz ochotę na wirtualne żeglarstwo to możesz skompletować własną załogę i zasiąść za sterami katamarana PlanetSolar i wyruszyć w podróż dookoła świata.

Tymczasem zobacz jak prawdziwa łódź, napędzana energią słoneczną, radziła sobie na wodach Australii.

Reklamy

20 czerwca 2011 - Posted by | - " C " jak Candino, czasomierze i ich twórcy | , , , , , , , ,

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: