czasomierze

Nad czas stracony nic bardziej nie boli.

Baby-G – kolekcja zegarków dla młodych kobiet

Kolekcja stworzona dla młodych i dynamicznych kobiet. Jeansy, podkoszulki, seksowne spódniczki i Baby-G na ręku to hit sezonu letniego. Zegarki zostały tak zaprojektowane, by wytrzymywały ciężkie warunki otoczenia a jednocześnie były trendy. Baby-G można nosić podczas uprawiania wszystkich rodzajów sportów ekstremalnych. Kolekcja ta  jest ona odpowiednikiem kolekcji G-shock,  której zegarki charakteryzują się dużą wytrzymałością na uderzenia i wstrząsy oraz wieloma dodatkowymi funkcjami jak stoper czy timer.

kolekcja Baby-G BG30002ER kolekcja Baby-G BG-3000-8ER kolekcja Baby-G BGA1007B2ER kolekcja Baby-G MSG-300C-1BER

W styczniu 2010 roku firma Casio ogłosiła że ambasadorem kolekcji  Baby-G została  Ke$ha, amerykańska piosenkarka i autorka tekstów.  Tak więc Ke$ha będzie promowała zegarki Baby-G na całym świecie. Co więcej, pochodząca z Los Angeles wokalistka zaprojektuje dwa zegarki. Pierwszy z nich zostanie zaprezentowany latem 2011 roku. Ke$ha oficjalnie przedstawiła plany swojej współpracy z firmą podczas imprezy „Shock the World 2010”, która odbywała się w Nowym Jorku. Po prezentacji i konferencji prasowej piosenkarka dała koncert przeznaczony dla prasy oraz fanów.

Ke$ha, czyli Kesha Rose Sebert, ma 23 lata i choć jest na scenie muzycznej już od pięciu lat, dopiero w ubiegłym roku stała się prawdziwą gwiazdą. Stało się tak za sprawą piosenki „Tik Tok”, która stała się numerem jeden w jedenastu krajach. W styczniu 2010 roku ukazał się jej debiutancki album „Animal”.

Reklamy

7 stycznia 2011 - Posted by | - " C " jak Casio, czasomierze i ich twórcy | , , , , , , , , , ,

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: