czasomierze

Nad czas stracony nic bardziej nie boli.

Wspomnień czar…

Każdego roku, ba, każdego dnia spotyka nas coś nowego, coś ciekawego, poznajemy nowych ludzi, nowe miejsca. Jest wiele chwil do których po jakimś czasie chcemy wrócić, chwil które przywołują miłe wspomnienia. Nie udaje nam się zatrzymać czasu, ale udaje się uwiecznić obraz tych chwil. Wiele z tych ważnych lub po prostu miłych chwil utrwalamy na fotografiach. Miło jest usiąść w gronie rodziny lub przyjaciół i wspominać oglądając fotografie przypominające wydarzenie z dalszej lub bliższej przeszłości.

Jeśli chodzi o jakieś ważne, rodzinne wydarzenia, jak ślub, chrzciny czy pierwsza komunia, to chcemy podzielić się z rodziną, czy znajomymi, naszymi fotografiami. Dobrym rozwiązaniem jest wybranie najciekawszych fotografii, oprawienie ich, opisanie i przekazanie w formie gotowego foto-albumu. Teraz możemy samodzielnie, na własnym komputerze wykonać taki foto-album, umieścić w nim dowolne fotografie, zaopatrzyć je w nasze opisy, komentarze, a cały gotowy projekt przesłać do wydruku. Nie trzeba zamawiać wielkich ilości takiego foto-albumu, możemy zlecić wydruk nawet jednego egzemplarza, a to wszystko za rozsądną i nie wysoką cenę.

Jak zrobić własny foto-album ? To proste, wystarczy wykonać kilka, łatwych kroków.

foto-album-krok1Zrób ciekawe zdjęcia.

Wybierz zdjęcia, które chcesz użyć do wykonania projektu. Mogą to być zarówno zdjęcia zrobione aparatem fotograficznym, jak i stare, zeskanowane fotografie. Oczywiście muszą znajdować się w wersji elektronicznej w twoim komputerze.

foto-album-krok2Pobierz darmowy program z naszego serwisu

foto-album-krok3Za pomocą pobranego programu stwórz własny projekt.

Możesz zmieniać wielkość i kolejność zdjęć, dodawać ciekawe opisy, tła, używać gotowych szablonów i ozdobników. Program posiada aktualny cennik na wszystkie oferowane wyroby, tak więc przystępując do tworzenia projektu masz świadomość ile będzie kosztował foto-album, czy warto zamówić 2 lub może 3 egzemplarze, ceny spadają wraz z ilością zamawianych egzemplarzy tego samego wyrobu. Oprócz foto-albumów możesz stworzyć własne kartki pocztowe i wiele innych, ciekawych foto-wyrobów. Pobierz program i przekonaj się jakie to łatwe.
foto-album-krok4Wyślij projekt. Gotowy projekt wyślij wprost z programu.
foto-album-krok5Odbierz przesyłkę.

Twój foto-album lub foto-książka zostanie wydrukowana i oprawiona. Foto-album to profesjonalnie wydrukowany i oprawiony album z Twoimi zdjęciami i komentarzami. Przesyłka zostanie dostarczona w przeciągu kilku dni wprost do Twojego domu!
foto-album-krok6Gotowe!

Ciesz się wspomnieniami! Możesz też sprawić najbliższym wyjątkową pamiątkę bądź prezent na specjalne okazje!

foto-album - nasz ślubfoto-album - nasz ślubfoto-album - nasz ślubfoto-albumfoto-albumfoto-album

 

 

 

[Paulo Coelho] Bowiem każdego dnia wraz z dobrodziejstwami słońca Bóg obdarza nas chwilą, która jest w stanie zmienić to wszystko, co jest przyczyną naszych nieszczęść. I każdego dnia udajemy, że nie dostrzegamy tej chwili, że ona wcale nie istnieje. Wmawiamy sobie z uporem, że dzień dzisiejszy podobny jest do wczorajszego i do tego, co ma dopiero nadejść. Ale człowiek uważny na dzień, w którym żyje, bez trudu odkrywa magiczną chwilę. Może być ona ukryta w tej porannej porze, kiedy przekręcamy klucz w zamku, w przestrzeni ciszy, która zapada po wieczerzy, w tysiącach i jednej rzeczy, które wydaja się nam takie same. Ten moment istnieje naprawdę, to chwila, w której spływa na nas cała siła gwiazd i pozwala nam czynić cuda. Tylko niekiedy szczęście bywa darem, najczęściej trzeba o nie walczyć. Magiczna chwila dnia pomaga nam dokonywać zmian, sprawia, iż ruszamy na poszukiwanie naszych marzeń. I choć przyjdzie nam cierpieć, choć pojawią się trudności, to wszystko jest jednak ulotne i nie pozostawi po sobie śladu, a z czasem będziemy mogli spojrzeć wstecz z dumą i wiarą w nas samych.


Reklamy

27 grudnia 2010 - Posted by | dywagacje na temat czasu i przemijania | , , , , , , , , , , , , ,

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: