czasomierze

Nad czas stracony nic bardziej nie boli.

Krzysztof Hołowczyc ambasadorem marki ‚Atlantic’

Hołowczyc ambasadorem Jakiś czas temu, a mianowicie w lutym 2009 roku w salonie Time Trend Prestige w Warszawie odbyła się konferencja prasowa, podczas której Krzysztof Hołowczyc został ogłoszony ambasadorem marki Atlantic w Europie.

Oficjalnego podpisania umowy dokonał Jürg Bohne, prezes Atlantic Watch, który przyjechał specjalnie na to wydarzenie ze Szwajcarii.

Jest to duże wyróżnienie dla naszego kraju – mówi Jarosław Guzek, brand manager Atlantic w Polsce. – To jeden z nielicznych przypadków, gdy Polak staje się ambasadorem marki luksusowych produktów na skalę europejską.

Krzysztof  Hołowczyc jest związany z marką Atlantic już od 2007 roku. Na początku współpraca ograniczała się do działań na rynku polskim. Teraz znany sportowiec będzie promował luksusowe czasomierze w całej Europie.

Odbieram jako zaszczyt, że znana i ceniona szwajcarska firma, ze 120-letnią tradycją, powierzyła mi rolę swojego ambasadora w Europie. – mówi Krzysztof Hołowczyc. – I to zaledwie po rocznej współpracy na rynku polskim. To był bardzo ciekawy rok. Oferta Atlantica poszerzyła się o kilka bardzo interesujących modeli, które mogą zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wybrednych amatorów zegarków. Jestem przekonany, że już w najbliższym czasie nowa kolekcja Atlantica odniesie spektakularny sukces i mam nadzieję, że będzie to nasz wspólny sukces!

Atlantic Worldmaster 1888

Atlantic Worldmaster 1888

Podczas konferencji zaprezentowano najnowsze modele zegarków z limitowanej kolekcji Worldmaster Limited Edition. Jürg Bohne prezes Atlantic Watch wręczył Krzysztofowi Hołowczycowi dwa limitowane modele ze szczególnymi numerami seryjnymi. Worldmaster Limited Edition są nowością wprowadzoną na polski rynek z okazji 120 urodzin marki. Model Worldmaster Limited Edition to unikatowy zegarek z oryginalnym mechanizmem ETA Valjoux. FirmaAtlantic wyprodukowała zaledwie 120 sztuk tego modelu! Każdy z nich posiada indywidualny numer seryjny. Ten z numerem 001 został wręczony Krzysztofowi Hołowczycowi. Z kolei Atlantic Worldmaster 1888 Limited Edition to egzemplarz, który wykonany został na wzór modelu tej marki z lat 50-tych z oryginalnym szwajcarskim mechanizmem z 1958 roku. Został on wyprodukowany w ilości 333 sztuk. Krzysztofowi Hołowczycowi wręczono model z numerem seryjnym 007.

Ponieważ jestem agentem specjalnym marki Atlantic – ze śmiechem skomentował Krzysztof Hołowczyc.

Reklamy

17 października 2010 - Posted by | - " A " jak Atlantic, czasomierze i ich twórcy, zegarki i sport | , , , , , ,

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s