czasomierze

Nad czas stracony nic bardziej nie boli.

Przemysław Babiarz biega z Timex’em

Przemysław Babiarz, znany dziennikarz sportowy TVP, weźmie udział w projekcie Timex New York City Trip 2010, którego kulminacją będzie start w nowojorskim maratonie – 7 listopada 2010.

Jednym ze sponsorów nowojorskiej imprezy jest Timex, amerykański producent zegarków. Dzięki temu mogliśmy zaprosić na maraton specjalnego gościa z Polski. Cieszymy się, że Przemysław Babiarz przyjął nasze zaproszenie. Będziemy mu gorąco kibicować i wierzymy, że bieg w Nowym Jorku da mu wiele radości i satysfakcji – mówi Anna Borg, dyrektor generalny Timex Group Polska.

Przemysław Babiarz był dwukrotnie nominowany do nagrody Telekamery 2000, 2008. W obydwu przypadkach w głosowaniu telewidzów zajmował II miejsce za Włodzimierzem Szaranowiczem. Jego ulubiony sposób spędzania wolnego czasu to bieganie po lesie kabackim. Dotychczas ukończył trzy biegi maratońskie, w Warszawie i Krakowie. Teraz stoi przed nim nie lada wyzwanie, bieg maratoński w Nowym Jorku, gdzie do pokonania ma około 40 tysięcy zawodników. Trzymamy kciuki.

Reklamy

3 października 2010 - Posted by | - " T " jak Timex, zegarki i sport | , , , , , , ,

1 komentarz »

  1. […] W dniu 16 kwietnia odbędzie się Cracovia Maraton Na Rolkach. Trasa o długości 42,195 km. prowadzi wokół krakowskich Błoń i liczy 12 okrążeń. Start zawodników nastąpi z Alei 3 Maja na Krakowskich Błoniach o godz. 16-ej. W Cracovia Maraton Na Rolkach pomiar czasu i ustalenie kolejności będzie dokonywane systemem elektronicznego pomiaru czasu. Każdy zawodnik podczas weryfikacji otrzyma z chip, jego właściwe zamocowanie jest warunkiem wystartowania w maratonie i sklasyfikowania w komunikacie końcowym zawodów. Sponsorem pomiaru czasu jest firma TIMEX. […]

    Pingback - autor: Jubileuszowy X Cracovia Maraton « czasomierze | 2 kwietnia 2011 | Odpowiedz


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s